Skip links

Kerem
Kahvecioglu

Hakkımda

Ben Kerem KAHVECİOĞLU, dans ve Capoeira sanatlarına tutkuyla bağlı, deneyimli bir sanatçı, sporcu ve eğitmen olarak , sanat kariyerime 2012 yılında dansla adım attım ve 2014 yılında capoeira ile bu serüveni zenginleştirdim. Geçtiğim yıllar boyunca dünyanın çeşitli yerlerinde bu iki branşta birçok performans sergiledim ve çeşitli projelere katıldım.

2018 yılından itibaren eğitmenlik yaparak, birikimlerimi öğrencilerime aktarma şansı buldum. Hollanda, Estonya, İspanya, Almanya, Ukrayna ve Türkiye gibi farklı ülkelerde proje ve workshoplara katılarak, sanatı ve sporu paylaşmanın ve öğrenmenin keyfini yaşadım.

Hiphome Dans Stüdyosu’nun 2021 yılında kurucularından biri olarak İzmir’de dans ve Capoeira alanında faaliyet gösteriyor ve aynı zamanda Ege Üniversitesi Capoeira Topluluğu’nun eğitmenliğini üstleniyorum. Ayrıca, dünyaca ünlü Grupo Capoeira Brasil grubunun bir üyesi ve eğitmeniyim, bu özel birliktelik benim için büyük bir gurur kaynağıdır.

Capoeira gibi bir martial art sanatını İzmir’de geliştirerek, öğrencilerime bu benzersiz kültürü tanıtmaya ve onlara öğretmeye devam ediyorum. Sanatın ve sporun gücünü daha geniş kitlelere ulaştırmak ve birlikte büyümek için sabırsızlanıyorum.

×
Explore
Drag