Skip links
Hakkımızda

Hiphome Dans Studyo

Hiphome Dans Stüdyo en temel haliyle hayallerini gerçeğe dönüştürmek üzere ortaya çıkmış bir fikirdir. Hayatlarını dans ve harekete adamış kurucularıyla hayat bulan Hiphome, “Herkes için” mantığıyla yola çıkmış ve halen bu ışıkta devam etmektedir.

Doğru eğitim ve bilinçli antrenman ile tüm çocuk ve yetişkinlerin dans dünyasında yer bulacağına inanıyor ve bununla ilgili tüm yolları öğrencilerimizle birebir paylaşıyoruz.

Hiphome adıyla oluşturmak istediğimiz bakış açısı, herkes için ‘ev’ olabilecek bir dans ve hareket alanı oluşturmak ve bir sıradan bir stüdyonun algısının yukarısına çıkmaktır.

7-9 yaş, 10-13 yaş ve 13 yaş üstü gruplarımızı seviyelere göre ayırarak her gruba en doğru eğitimi vermek ve hobilerini bir adım öteye taşımak en büyük motivasyonumuz.

Hiphop dansının temellerini kullanarak katılımcılarımızı ritim, hareket, koordinasyon alanlarında geliştirmek ve kendilerini özgürce ifade edebilecekleri bir alan açmayı hedefliyoruz. Müzik ve dansı hayatına katan tüm herkesin çok daha özgüvenli ve sosyal bireyler olacağının altını çiziyoruz.

Eğitmenlerimiz her şeyden önce eğitim verdikleri alanda uzman, ve kendilerini bu alanda kanıtlamış kişilerdir. Özellikle çocuk eğitiminin ne kadar değerli olduğunu farkında ve bu konuda kendisini yurtiçi ve yurtdışında kanıtlamış eğitmenimizle 7-13 yaş dans eğitiminde iddiamızı ve başarımızı koruyoruz.

Doğru teknik ve bilgi paylaşımı ile yetişen 13 yaş üzeri gruplarımızda her biri evrensel ve bambaşka bir kültür sahip bir çok stilde eğitim veriyoruz. Eğitimlerimizi yalnızca stüdyo içinde tutmuyor, yurtiçinde bir çok yarışma ve etkinlikte yer alarak Hiphome ismini temsil ediyoruz.

Videolara Göz Atın

Eğitmenlerimiz

Hiphome'un her biri kendi alanında uzman eğitmenleriyle tanışın

Kerem Kahvecioğlu

Kerem Kahvecioğlu

Capoeira-Floorwork
Volkan Arıcı

Volkan Arıcı

Hiphop
Çağkan Atılgan

Çağkan Atılgan

Breaking
Biser Mutlu

Biser Mutlu

Çocuk Hiphop
Damlasu Mutlu

Damlasu Mutlu

Dancehall
Sezin Sürüm

Sezin Sürüm

High Heels

Dans Stüdyomuza Gelen Yorumlar​

×
Explore
Drag