Skip links
Dans Yarışması 1.lik Hiphome Dans Kursu

Sneaks Up Sponsorluğunda İstanbul Street Dance ShowZone 2024: Hiphome’un Gurur Tablosu

Geçtiğimiz 26 Mayıs Pazar günü, Sneaks Up sponsorluğunda düzenlenen Türkiye’nin en büyük dans yarışması İstanbul Street Dance ShowZone, İstanbul Grand Pera’da coşkuyla gerçekleştirildi. Bu yıl da birbirinden yetenekli dans ekiplerinin kıyasıya yarıştığı etkinlik, dansseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Hiphome’un Başarı Dolu Geçmişi ve Bugünü

Geçen yılın şampiyonu olan Hiphome Dans kursunun eğitmenlerinden oluşan Moonstar ekibi, bu yıl yarışmaya katılmamış olmasına rağmen, Hiphome ailesi bayrağı öğrencilerine devretmiş durumda. İzmir Hiphome Dans Kursu öğrencilerinden oluşan Moonlight Crew, bu sene dans hocaları ve mentorları Biser Bayram Mutlu ve Çağkan Atılgan önderliğinde sahneye çıkarak büyük bir başarıya imza attı ve yarışmadan birincilikle döndü.

İstanbul Dans Yarışması Hiphome Dans, Moonligh Crew

Ünlü Jüri Kadrosu

Her yıl olduğu gibi bu yıl da İstanbul Street Dance ShowZone’un jüri koltuğunda birbirinden ünlü isimler oturuyordu:

– Beyan Murphy: Sahne ve sanat yönetmeni, koreograf ve eğitmen olan Murphy, London School of Contemporary Dance mezunu olup, Türkiye’de Devlet Opera ve Balesi’nde iki modern dans topluluğu kurmuş ve yönetmiştir. Alice müzikali, Sertab’ın Müzikali, 1923, Peter Pan ve Aşık Shakespeare’in koreografileriyle tanınır.

– Monsieur Rochka: Fransa’nın ünlü dans gruplarından Criminalz Crew üyesi olan Rochka, dünya çapında hip hop freestyle dalında sayısız başarıya imza atmış bir dansçıdır.

– Ecem Lawton: Columbia Üniversitesi’nde Film ve Psikoloji çift anadalı ve Londra Sotheby’s Institute of Art’ta Modern Sanat yüksek lisansını tamamlamış olan Lawton, birçok Türk sanatçıya global standartlarda işler üretmektedir. İkonik dans koreografileri ve cesur kamera hareketleriyle tanınır.

– Deydey: 2009 Birleşik Krallık B-Boy Şampiyonası ve 2010 Juste Debout Popping Şampiyonu olan Deydey, dünya çapında tanınmış bir dansçı ve koreograftır. DJ Martin Solveig, Madonna ve Katy Perry gibi sanatçılarla işbirliği yapmıştır.

– Enis Arıkan: Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı, Tiyatro Bölümü mezunu olan Arıkan, Alice Müzikali, Jet Sosyete, Camdaki Kız gibi projelerde yer almış ve sahne sanatları alanında önemli çalışmalara imza atmıştır.

Bu etkinliğin her yıl düzenlenmesinde ve Türkiye dans sahnesinin parlamasında büyük emeği olan organizatör Duygu Etikan, yine başarılı bir organizasyona imza attı. İstanbul Street Dance ShowZone, her yıl olduğu gibi bu yıl da dansçıların büyük ilgi odağı oldu.

Showzone istanbul Dans yarışması geniş açı

Hiphome’un Gelecek Planları

Hiphome ailesi olarak bu büyük başarıyı kutlarken, önümüzdeki yurt içi ve yurt dışı bireysel ve grup dans yarışmaları için hazırlıklarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Öğrencilerimiz ve profesyonel eğitmen kadromuzla yeni başarılar için çalışıyoruz. Siz de dansın özgürlüğünü yaşamak ve deneyimli eğitmenlerimizden ders almak istiyorsanız, Hiphome’a katılın!

Dansın Ruhu ile Birlikte

İzmir’deki Hiphome Dans Kursu olarak, başarılarımızla gurur duyuyor ve yeni yeteneklerin keşfedilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Siz de bu aileye katılarak dansın büyülü dünyasına adım atabilirsiniz. İletişim sayfasından form doldurabilir veya detaylı bilgi için bize telefon ile ulaşabilirsiniz.

×
Explore
Drag